Forum Slavne Osebnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloSelena GomezLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Avril Lavigne se ločuje!

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Anahi Giovanna
Novinar
Novinar
Anahi Giovanna


Število prispevkov : 273
Točke : 371
Ugled : 0
Join date : 29/11/2009
Age : 27

Avril Lavigne se ločuje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Avril Lavigne se ločuje!   Avril Lavigne se ločuje! EmptyTor Dec 08, 2009 4:41 pm

Kanadska pevka Avril Lavigne in njen mož Deryck Whibley sta potrdila večmesečne govorice, da se je njun zakon znašel v težavah. Oznanila sta ločitev.



Avril Lavigne se tudi uradno ločuje. (Foto: Reuters)
Po komaj treh letih zakona sta se Avril Lavigne in Deryck Whibley odločila za ločitev, kar je 24-letna pevka tudi potrdila na svojem blogu.

"Z Deryckom sva bila skupaj šest let in pol. Prijatelja sva, odkar sem bila stara 17 let, hoditi sva začela, ko sem bila stara 19 let, poročila sva se, ko sem jih imela 21. Hvaležna sem za čas, ki sva ga preživela skupaj in za najino prijateljstvo, ki ostaja. Derycka občudujem in ga zelo spoštujem. Je najbolj čudovita oseba, kar jih poznam, in ga imam rada z vsem srcem. Z Deryckom se ločujeva in razhajava se s pozitivnimi mislimi. Hvala moji družini, prijateljem in oboževalcem za podporo."

Medtem ko neimenovani viri pravijo, da je Derycka ločitev zelo prizadela, saj naj bi bil pripravljen narediti vse za rešitev njunega zakona, pa je glasbenik zatrdil, da je bila odločitev za ločitev skupna. "Zadnjih šest let in pol je bilo najčudovitejše obdobje mojega življenja. Škoda, da so se končala, a z Avril sva še vedno družina. Najina odločitev, da greva vsak svojo pot, je prijateljska. V mojem srcu ima posebno mesto in vedno bo moja zelo dobra in čudovita prijateljica."

Prve govorice o težavah v njunem zakonu so se pojavile že konec lanskega leta, ko se je v Kanadi rojena pevka odpravila na svetovno turnejo. Razdalja naj bi precej obremenila njun odnos, Deryck pa naj bi s težavo sprejemal tudi dejstvo, da je njegova žena uspešnejša od njega.
Nazaj na vrh Go down
Selena Gomez
Mami
Mami
Selena Gomez


Število prispevkov : 1111
Točke : 6068
Ugled : 8
Join date : 30/04/2009
Age : 29
Kraj : dolenska ;)

Avril Lavigne se ločuje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avril Lavigne se ločuje!   Avril Lavigne se ločuje! EmptyTor Dec 08, 2009 6:37 pm

hmm nwm no

mi je full žouu zanju nubenmu ne prvoščm ločitve..

sm dvomm d je use taku lepu

sm ne rečm pa d se na tak način ne da rešt... Avril Lavigne se ločuje! 240753
Nazaj na vrh Go down
Demi Lovato
Mami
Mami
Demi Lovato


Število prispevkov : 859
Točke : 3964
Ugled : 8
Join date : 02/05/2009

Avril Lavigne se ločuje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avril Lavigne se ločuje!   Avril Lavigne se ločuje! EmptyTor Dec 08, 2009 7:03 pm

mislm da je ful ok da sta šla narazn kot frenda k ponavad se tisti k se ločujejo full kregajo

pa tut ušeč mi je da sta zakon uzela bl tko tko ne kot neki starinskiga ampak sm neki kar je pač na papirju
Nazaj na vrh Go down
Sterling Knight
Slavna Oseba
Slavna Oseba
Sterling Knight


Število prispevkov : 577
Točke : 1641
Ugled : 0
Join date : 29/06/2009
Age : 28
Kraj : With Robert D. ♥

Avril Lavigne se ločuje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avril Lavigne se ločuje!   Avril Lavigne se ločuje! EmptyTor Jan 19, 2010 8:33 pm

omg..a res
tega ji pa prou NE prvoščm!!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Avril Lavigne se ločuje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avril Lavigne se ločuje!   Avril Lavigne se ločuje! Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Avril Lavigne se ločuje!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Avril Lavigne
» Avril Lavigne
» Avril Lavigne
» Avril Lavigne
» Avril Lavigne Jokerka

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum Slavne Osebnosti :: KOŠ :: Koš-
Pojdi na: