Forum Slavne Osebnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KazaloSelena GomezRegistriraj sePrijava

Avril Lavigne Jokerka

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
manch.
Mami
Mami
manch.

Število prispevkov : 1269
Točke : 7142
Ugled : 7
Kraj : Somwhere

Avril Lavigne Jokerka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Avril Lavigne Jokerka   Avril Lavigne Jokerka EmptyČet Sep 03, 2009 8:43 am

Tukaj bo Avril lepila svoje smešne vice,slike...

Avril Lavigne Jokerka U6d-jennif

Avril Lavigne Jokerka 88q-ghost-

Avril Lavigne Jokerka Animation2 Avril Lavigne Jokerka Animation3 Avril Lavigne Jokerka Animation5

Banner & Avatar & Blink: Rihanna Animacije by: mee
Nazaj na vrh Go down
https://slavneosebnosti.forumsl.net
Avril Lavigne

Avril Lavigne

Število prispevkov : 87
Točke : 304
Ugled : 0

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avril Lavigne Jokerka   Avril Lavigne Jokerka EmptySre Sep 16, 2009 6:35 pm

SEPTEMBER

a) sklop slik:
1.Avril Lavigne Jokerka 1
2.Avril Lavigne Jokerka 10-funny-dog-photos-03-s
3.Avril Lavigne Jokerka 2920animal20beer
4.Avril Lavigne Jokerka 10698cowmotorbike
5.Avril Lavigne Jokerka 27652
6.Avril Lavigne Jokerka 15570243609c502812445546
7.Avril Lavigne Jokerka 20060103110154194-165-12
8.Avril Lavigne Jokerka 2003422986747847025rs
9.Avril Lavigne Jokerka Bikjpg
10.Avril Lavigne Jokerka Imejmoseradijpg
11.Avril Lavigne Jokerka Nogomet
12.Avril Lavigne Jokerka Ostrostrelec
13.Avril Lavigne Jokerka Proteza
14Avril Lavigne Jokerka Smehjpg
15.Avril Lavigne Jokerka Stiltedlion
16.Avril Lavigne Jokerka Untitled
17.Avril Lavigne Jokerka Untitled826236
18.Avril Lavigne Jokerka What-big-teeth-you-have-
19.Avril Lavigne Jokerka Wyomingd
20.Avril Lavigne Jokerka Zvizec

b) vici
21.Zakaj črnec ko je čokolado mora imeti na rokah bele rokavice:zato ker se nebi ogriznil
22.V šoli pri slovenščini učitelj vpraša:Zakaj je narobe če rečem:Jest sem šu preč?Glas iz klopi:Kr ste še tuki!
23.Mama se dere na jureta: ”kako si lahko dobil spet 1 ?!!!”; jure pa mami: ”preprosto. učiteljica je spet spraševala.”
24.Vprašanje:kakšna je razlika med štango in blondinko?
odgovor:štanga je zabita v beton blondinka pa v glavo.
25.Janezek praša mamico kaj ima očka med nogami mama pa odgovori:ptičko pa gre janezek do očija pa ga upraša: kaj ima mama med nogami pa reče očka:gozd pa janezka zvečer tlači nočna mora p gre mamici in očku v spalnico ker pa mami in očka glih seksata rečeta janesku : nesemš gledat pod odejo pa janezek pogleda pa reče očka mami ptiček leti v gozd
26.Janezek sedi ob cesti in meša drek. Pa pride mimo župan in ga vpraša kaj dela. Janezek odgovori:”Župana!” Župan ga pretepe in to pove duhovniku. Ko gre ta mimo Janezka, ga vpraša kaj dela. “Duhovnika!” mu odgovori Janezek. Tudi duhovnik ga pretepe. Oba z županom za ta pripetljaj povesta policaju, ki gre pri priči k Janezku. Vpraša ga:”Kaj je Janezek, a delaš policaja?” Pa odgovori Janezek:” O ne, premalo dreka!”
27.Gre Janezek v pekarno pa vpraša če majo 100kg kruha.Pa reče pek da ne.Pa pride nasledn dan pa spet upraša če majo 100kg kruha.Pa spet pek reče da nima.Pa gre pek do šefa pa mu pove da bi rad en naročil 100 kg kruha, pa mu reče šef da mu ga nj speče.Pa pride Janezek tretji dan u pekarno pa upraša če majo 100 kg kruha pa reče pek da ma.Pa reče Janezek.Ja sam to sm hoto reč da ga bote težk prodal.
28.Pride Janezek v šolo pa učitlca reče: naj ustane tist k misl da je neumn pa neki časa nuben ne ustan pa le janzk ustane pa učitlce reče janzku : janzk zakaj mislš da si neumn.
pa janzk reče sej nism sam srce me boli k sam vi stojite!!!
29.JANEZEK VPRAŠA OČETA:ATI ALI UČITLCE DOBIJO PLAČO?SEVEDA SINČEK.ZAKAJ ČE PA UČENCI REŠUJEJO NALOGE NAMESTO NJIH!NI POŠTENO
30.vpraša učitla janezka:janezek koliko je 2x2?pa reče janezek:em…4?pa reče učitla:sedi,5.janezek je bil žalosten……ker ni razumel,da je dobil 5!
31.Janezek se peLje po hribu navzdoL.Spodaj sToji poLicaj in zavpije:>>UsTav k nimaš Luči!!!!<>mrš,zavor TuT nimam!!!!<<
32.Janezek in babica gresta v trgovino Janezek vidi na tleh 10centov in vpraša babico če lahko pobere babica je rekla:kar je na tleh se ne pobira potem gresta naprej Janezek vidi na tleh 50 centov in vpraša babico če lahko pobere babica reče: kar je na tleh se ne pobira potem gesta naprej in na tleh v trgovini je bananin olupek babica stopi na bananin olupek in babica pade na tla babica reče: Janezek pomagaj mi vstati Janezek reče: kar je na tleh se ne pobira in je Janezek odšel iz trgovine
33.Učiteljica vpraša janezka naj za domačo nalogo napiše 5 stavkov.janezek pa doma vpraša mamo povej mi en stavek pa mu mama reče bejš al pa te po glavi zarežen z vilco pa janezek napiše, pa gre do ateja pa vpraša povej mi en stavek pa ata reče ku te bom cajhngami po glavi kresmo pa janezek to napiše gre do sestre pa uproša če greta v kino pa sestra reče pa greva na poti vidita napis super men pa napiše greta dle pa sped vidi naslov kinkon brez jajc. na poti domov vidita crknjeno mačko pa vpraša janezek sestro če ji pomagata pa sestra reče sj je že crknala pa janezek to napiše. drug dan ga učiteljica vpraša povej mi en stavek pa janezek rače ku te bom z vilco po glavi užgal eno tako še pa greva kravnatelji pa janezek reče ku te bom z cajhngami po glavi vžgal pa reče učiteljica grema ravnatlu pqa janezek reča pa grema ravnatl vsroša janezka ka je on za njega janezek pa reče suprmen ko pa js za tebe pa janezek rače kinkon brez jajc ravnatlju se zmeša pa pede na tla. učitlca vpraša janezka a mu pomagata janezek pa ji reče eh sj je že crknu
34.Učiteljica prinese v šolo vodo,glisto in alkohol.glisto da v vodo in ta veselo zaplava potem da glisto v alkohol in umre! nato učiteljica vpraša kaj smo se danes naučili? in janezek reče da pijemo alkohol in nimamo glist.
35.Učiteljica vpraša janezka kako se dedek sklanja.janezek ji odgovori da brez kozmudiska tezko zelo tezko.
36.Učiteljica v šoli sprašuje kaj je najhitrejše na svetu.Pa se oglasi Mojca pa reče: drikalni avto.Pa učiteljica reče NE.Pa reče Franci letalo pa učiteljica odvrne NE.Pa reče Lara misel pa učiteljica reče tako je misel je najhitrejša na svetu.In se oglasu janezek: učiteljica to ni res…včeraj ko sem šel mimo spalnice je oče rekel mi je prišlo prej kot sem si mislil!!
37.Janezek pridno posluša pri pouku, ko mu kar naenkrat pade radirka na tla.
Išče jo in išče, pa je ne najde.
Učiteljica vpraša učence:”otroci, kaj bi mi vi napisali na nagrobnik, če bi umrla?”
Vsi premišljujejo, a nihče se ne spomni odgovora.
Janezek prav takrat najde radirko in se zadere:”a tu ležiš,pra*** grda!”
38.Janezek pride iz sole in mamo takoj razzalosti, ko ji pove, da je dobil eno enko pri matematiki, eno pri sportni vzgoji in eno pri verouku.
“Zakaj pa?” ga ogorceno vprasa mama.
“Pri matematiki je ucitelj vprasal, koliko je 5×4, pa sem rekel 20. Potem je vprasal se, koliko je 4×5, pa sem rekel, da je isti drek.”
“Nato smo pri telovadbi morali skakati enkrat po levi in drugic po desni nogi, jaz pa sem vprasal, ce po sredinski tudi lahko.”
“Pri verouku pa nam je zupnik govoril, da je Bog vsepovsod, jaz pa sem vprasal, ce v nasi kleti tudi, in je rekel, da je. Aha, sem ugotovil, potem pa vem, kdo nam jabolke krade.” (
39ZDAJ NI VEČ NAJBOLJŠI SOSED MERKATOR, AMPAK POLICAJI, KER:
-ZMERAJ IMAJO AKCIJE
-ČE PLAČAŠ V 8 DNEH IMAŠ 50% POPUSTA
-DOBIŠ PIKE
40.-A VEŠ UN VIC Z VLAKA?
-NE.
-JAZ TUDI NE.SEM BIL/A V DRUGEM VAGONU
41.-KAJ NAREDI GORENC KO NAJDE MUHO V PIVU?
-DA JO VEN IN REČE:”IZPLJUNI!”
42.Zakaj se hoče stonogec ločiti od stonoge?
Ker si je za rojstni dan zaželela dokolenke!
43.Zakaj petelin tako zgodaj kikirika?
Ker pozneje, ko se zbudijo kure, ne pride do besede.
44.Miš in slon se sprehajata. Ker je zelo vroče, ponudi slon miši, da lahko hodi v njegovi senci. Nekaj časa tako hodita, nato miš reče: ” Če ti je vroče, se lahko zamenjava.”
45.Muha je ves dan preletavala pajkovo mrežo, toda pajku do večera ni
uspelo, da bi muho ujel. Ta se mu je ves večer nasmihala in ga izzivala. “Te bom ze jutri dobil!” je pajek zavpil proti muhi. “Ne bo ti uspelo!” se je spet nasmehnila muha: ” Jaz sem muha enodnevnica!”
46.Polža se sprehajata. Prideta do široke ceste in eden se odloči, da
bo sel čez, ko ga drugi ustavi: Saj si nor! Čez tri ure pride
avtobus!”
47.Slon in slonica se zaljubita. Drzec se za rilca, se sprehajata. Nenadoma se ona ustavi in rece:” Ti, a me imas zares rad ali me samo vleces za nos?”
48.Eden moški je naredil samomor, pa so na njegov pogreb prišle tri blondinke. prva se smeji, druga se joče, tretja pa pravi ole, ole, ole! katera ga je ubila?
nobena, ker je naredil samomor
49.Greta dva zobotrebca po cesti. pa pride mimo jež pa prvi zobotrebec reče drugemu: glej, avtobus!
50.Greta dva paradižnika po cesti. prvega povozi avto, drugi pa reče: hodi kečap!
(bom dodajala)

Nazadnje urejal/a Avril Lavigne Sre Sep 23, 2009 5:44 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Brookelle Bones
Slavna Oseba
Slavna Oseba
Brookelle Bones

Število prispevkov : 184
Točke : 179

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avril Lavigne Jokerka   Avril Lavigne Jokerka EmptyČet Sep 17, 2009 5:39 pm

hahahahhahahahahhaahahahhahaha kok ms se narežala k sm gledala slike
Nazaj na vrh Go down
Avril Lavigne

Avril Lavigne

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avril Lavigne Jokerka   Avril Lavigne Jokerka EmptySre Sep 23, 2009 5:45 pm

evo sem dodala xD
Nazaj na vrh Go down
Avril Lavigne

Avril Lavigne

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avril Lavigne Jokerka   Avril Lavigne Jokerka EmptyTor Okt 27, 2009 12:12 pm

kdaj bom mela pa jz odplačano!!!
Nazaj na vrh Go down
Demi Lovato
Mami
Mami
Demi Lovato

Število prispevkov : 859
Točke : 3964
Ugled : 8

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avril Lavigne Jokerka   Avril Lavigne Jokerka EmptySob Nov 14, 2009 3:37 pm

Odplačano za mesec september

Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avril Lavigne Jokerka   Avril Lavigne Jokerka Empty

Nazaj na vrh Go down

Avril Lavigne Jokerka
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1