Forum Slavne Osebnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloSelena GomezLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Ashley Tisdale: Fant jo je varal

Go down 
AvtorSporočilo
Mia Colucci **
Slavna Oseba
Slavna Oseba
Mia Colucci **


Število prispevkov : 208
Točke : 259
Ugled : 0
Join date : 14/05/2009
Age : 27
Kraj : Hollywood. ♥

Ashley Tisdale: Fant jo je varal Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ashley Tisdale: Fant jo je varal   Ashley Tisdale: Fant jo je varal EmptyTor Apr 06, 2010 10:04 pm

Ashley Tisdale: Fant jo je varal
Ashley Tisdale: Fant jo je varal Ashley-tisdale-040410-8-300x480

V nedeljo so paparaci na vancouvrskem letališču ujeli Ashley Tisdale in Amy Michalka.

Obe dekleti sta v mesto prišli za to, da bi posneli nove epizode ‘CW’ serije ‘Hellcats’.

V nedeljo sta dekleti najprej odšli v hotel, nato pa na ulice, da bi našle nekaj okusnega za pod zob.

Ashley pa je nedavno skupaj s svojim prijateljem Joejem Jonasom za ‘Twitst’ govorila o ljubezni oziroma o zlomljenem srcu.

Joe je dejal, da je že bil ujet med prijateljstvom in ljubeznijo: »Vse se je zgodilo resnično nedolžno. Nekega dne sem rekel svojemu prijatelju: ‘Ta in ta mi je res zelo všeč.’ In on je rekel: ‘Stari, meni tudi.’ In kaj lahko na tej točki narediš? Izgubiš prijatelja ali izgubiš priložnost pri dekletu. Umaknil sem se in enako je naredil tudi moj prijatelj! Oba sva na prvo mesto postavila prijateljstvo.«

Ashley pa je imela drugo dilemo – varanje: »Težko je nekomu verjeti potem, ko si to enkrat doživel. Strah me je, ker sem bila že velikokrat razočarana. Čez nekaj časa se zaveš, da te prtljage ne moreš nositi.«

Moj komentar: Omg...Sm misnla, da je to u Scoot.. Pa skos so ju videval skupi. In pol mi je blo že bl ušeeč. (: ♥️

vir: TOčno To Teens
več slik: http://tocnoto.si/teens/2010/ashley-tisdale-fant-jo-je-varal/
Nazaj na vrh Go down
 
Ashley Tisdale: Fant jo je varal
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Ashley Tisdale
» Ashley Tisdale
» Ashley Tisdale
» Kviz: o Ashley Tisdale
» Ashley Tisdale Papparac

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum Slavne Osebnosti :: KOŠ :: Koš-
Pojdi na: