Forum Slavne Osebnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloSelena GomezLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Ni odvisna od staršev

Go down 
AvtorSporočilo
Sterling Knight
Slavna Oseba
Slavna Oseba
Sterling Knight


Število prispevkov : 577
Točke : 1641
Ugled : 0
Join date : 29/06/2009
Age : 28
Kraj : With Robert D. ♥

Ni odvisna od staršev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ni odvisna od staršev   Ni odvisna od staršev EmptyTor Apr 06, 2010 7:09 pm

Kristen ni več odvisna od staršev!
Ni odvisna od staršev Taylor-lautner-kids-choi

Res je, da je Kristen stara komaj 19 let (9. aprila bo 20), toda ni več odvisna od svojih staršev!
V nekem intervjuju pred kratkim je pojasnila, da je ne skrbi, ali se bosta njena starša strinjala ali ne, ko bo šlo za njeno kariero.
Povzetek pogovora:
»Bilo je približno tako: ‘OK, Kristen bo naredila, kar se ji zdi prav, da naredi. Snemala bo te filme.’ Saj ne, da se ne bi strinjala za menoj, toda kar naenkrat me ni več skrbelo. Vedno sem se obnašala samo: ‘Saj vama je prav, kajne?’«
V bistvu bo mlada igralka v filmu ‘K-11′ sodelovala s svojo mamo Jules Mann-Stewart.
»Je resnično nadarjena pri kontroli, poleg tega pa je tudi soavtorica scenarija filma ‘K-11′, ki ga bo tudi režirala. Če bi me ta trenutek poklicala in rekla. ‘Skupaj bova delali v filmu’, bi bila resnično vznemirjena. Predstavljam si, da bi najprej pomislila: ‘Kako bi bilo delati s staršem?’ Toda midve sva si resnično blizu in vsaka je drugače kreativna. Toda mislim, da bi bilo super, če bova sodelovali skupaj.«
Naredila pa je tudi intervju skupaj z Dakoto Fanning, kjer sta se pa pogovarjali o povsem drugih zadevah. Govorili sta o njunem skupnem projektu, filmu ‘The Runaways’, oboževalcih in glasbi.
Kristen o tem, ali bi lahko kdaj igrala v bendu: »Obožujem glasbo. Igram kitaro, še posebej mi je všeč, ko igram skupaj s prijatelji. Toda sovražim misel, da bi si nekaj lastila. Vajena sem snemanja filmov in prepričana sem, da so me tudi ljudje tako bolj vajeni. Nikoli ne bi mogla začeti pevske kariere v bendu. To bi naredila samo takrat, ko bi se šlo za vlogo.«

Kristen o najboljši stvari, ki jo je kdaj dobila od oboževalcev: »Enkrat sem prejela resnično kul jakno. Takrat sem že drgetala od mraza, tako da mi je prišla še kako prav. Bilo je prijazno od oboževalca.«


Vir: Novico sem napisala malo po svoje pomagala pa sem si z tem člankom it tocnoto.si
Moje mnenje: Všeč mi je, da ni odvisna od staršev, saj to pomeni da je lahko samostojna in odgovorna. Ni odvisna od staršev 841181
Nazaj na vrh Go down
 
Ni odvisna od staršev
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum Slavne Osebnosti :: KOŠ :: Koš-
Pojdi na: