Forum Slavne Osebnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloSelena GomezLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Občutljiva pevka Leonna Lewis

Go down 
AvtorSporočilo
Sterling Knight
Slavna Oseba
Slavna Oseba
Sterling Knight


Število prispevkov : 577
Točke : 1641
Ugled : 0
Join date : 29/06/2009
Age : 28
Kraj : With Robert D. ♥

Občutljiva pevka Leonna Lewis Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Občutljiva pevka Leonna Lewis   Občutljiva pevka Leonna Lewis EmptyNed Nov 01, 2009 2:05 pm

Občutljiva pevka Leona Lewis po napadu v knjigarni: "Slava zahteva svoj davek“


London - Britanska pevka Leona Lewis je ena od občutljivejših zvezdnic. Potem ko ji je blazen oboževalec, ki je dolgo čakal v vrsti na podpis njenega knjižnega prvenca, avtobiografije Dreams, v londonski knjigarni Waterstone prisolil klofuto, je odpovedala nastop v televizijski oddaji BBC-ja in dvodnevno promocijsko potovanje v Nemčijo.



Občutljiva pevka Leonna Lewis 8e0e82e4cde636fa971a9743e22909fd


Leona povedala, da jo je klofuta prizadela in pretresla. Potem ko je oboževalcu podpisala knjigo, jo je ta presenetil in ji na vsem lepem prisolil klofuto. Že naslednji trenutek so varnostniki moškega podrli na tla, nato pa ga je policija aretirala.
„Bil je strašen šok. Dan, ki bi si morala zapomniti kot enega najlepših dogodkov svojega življenja, se je končal tako grozno. Veselila sem se srečanja s svojimi oboževalci. Nato pa se je to zgodilo,“ je za Daily Mail izjavila 24-letna pevka, ki trdi, da se vedno trudi videti v vsakemu človeku najboljše.
Da življenje ni vedno rožnato, je že ugotovila, ko je pred meseci v londonskem butiku nakupovala z očetom, ki je iz Gvajane in jima je belopolta prodajalka ukazala, da morata oditi. Tovrstni dogodki se občutljive Leone globoko dotaknejo: „Bilo je šokantno in nagnusno. Še nikoli nisem doživela, da nekdo pred množico kriči name, da moram ven. Ne prenašam dobro taka soočanja in začela sem jokati. Oče pa mi je prigovarjal, da zapustiva trgovino.“

Vir: http://www.dnevnik.si/novice/estrada/1042311473
Nazaj na vrh Go down
 
Občutljiva pevka Leonna Lewis
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum Slavne Osebnosti :: KOŠ :: Koš-
Pojdi na: