Forum Slavne Osebnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloSelena GomezLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Keisha zapustila Sugababes

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Demi Lovato
Mami
Mami
Demi Lovato


Število prispevkov : 859
Točke : 3964
Ugled : 8
Join date : 02/05/2009

Keisha zapustila Sugababes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Keisha zapustila Sugababes   Keisha zapustila Sugababes EmptyTor Sep 22, 2009 5:58 pm

Keisha Buchanan je razlog za odhod napisala kar na svojem twitter profilu: "S skupino sem preživela čudovite trenutke in kot članica Sugababes dosegla marsikaj, o čemer sem sanjala. Čeprav odločitev o koncu našega sodelovanja ni bila samo moja, čutim, da se je s tem končalo pomembno obdobje mojega življenja."
Jade Ewen
Nova članica 'sladkega tria': Jade Ewen.

Keisha dodaja še, da o puncah ne more reči nič slabega, saj so se vedno lepo razumele. "Tudi v prihodnje jim želim veliko sreče. Vedno sem jih podpirala in vedno jih bom."

Skupini naj bi se namesto nje pridružila Jade Ewen, s katero bodo dekleta izdala nov album. Pri založbi so povedali, da bo nov album Sugababes z naslovom Sweet 7 z novo pevko luč sveta ugledal 23. novembra in da se bo v okviru iste založbe tudi Keisha podala na solo kariero.

Sicer pa skupino že leta spremljajo menjave: Heidi je leta 2001 nadomestila originalno članico Donaghy, Amelle pa štiri leta kasneje Mutyo Bueno. Sedaj pa se je poslovila še edina prvotna članica Keisha.

slikca tiste k jo bo zamenjala
Keisha zapustila Sugababes 60339587
Nazaj na vrh Go down
Emma Watson
Slavna Oseba
Slavna Oseba
Emma Watson


Število prispevkov : 33
Točke : 34
Ugled : 0
Join date : 07/11/2009
Age : 23
Kraj : HoGWarts**..HaHa

Keisha zapustila Sugababes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Keisha zapustila Sugababes   Keisha zapustila Sugababes EmptyNed Nov 08, 2009 10:56 am

Keisha zapustila Sugababes 826908 Keisha zapustila Sugababes 698988 zakaaaaa Keisha zapustila Sugababes 698988 Keisha zapustila Sugababes 698988 Keisha zapustila Sugababes 698988 Keisha zapustila Sugababes 698988 Keisha zapustila Sugababes 698988 Keisha zapustila Sugababes 698988 Keisha zapustila Sugababes 698988 Keisha zapustila Sugababes 698988
Nazaj na vrh Go down
 
Keisha zapustila Sugababes
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Konec Brangeline: Je Angelina Jolie z otroki zapustila Brada Pitta?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum Slavne Osebnosti :: KOŠ :: Koš-
Pojdi na: