Forum Slavne Osebnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KazaloSelena GomezRegistriraj sePrijava

When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE)

Go down 
AvtorSporočilo
Rihanna
Slavna Oseba
Slavna Oseba
Rihanna

Število prispevkov : 284
Točke : 3340
Ugled : 0

When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE)   When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) EmptyPon Avg 10, 2009 12:19 pm

Vse moje donacije...

Nazadnje urejal/a Rihanna Ned Sep 20, 2009 8:53 pm; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down
Rihanna
Slavna Oseba
Slavna Oseba
Rihanna

When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE)   When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) EmptyPon Avg 10, 2009 12:23 pm

Nekaj kompletkov:
When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Hqp-a+When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Nm1-a1

When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Uu-estrel+When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) 41x-estrel

When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) 2ab-gaga1+When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Hh7-gaga2

Samo bannerji:
When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) 87l-hadita
When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Rtq-miley
When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Wx-avril
When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) B7-b
When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) E3-stewar
When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) K9r-rob

Rihanna
Slavna Oseba
Slavna Oseba
Rihanna

ObjavljaNaslov sporočila: Re: When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE)   When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) EmptySob Avg 29, 2009 5:36 pm

Neki novegaaa...

Rihanna:
When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Grz-rihann

Justin:
When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Ckf-justin

komentirajteee <33...pa lahko ponosite če vam je kšen ušeč ;)

Rihanna
Slavna Oseba
Slavna Oseba
Rihanna

ObjavljaNaslov sporočila: Re: When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE)   When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) EmptySob Sep 19, 2009 8:13 pm

spet jst težiim xD

Beyonce
I just like it!!
When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) K2q-bree

Lady Gaga
ta slika mi je bila prekrasna!! Izdelek pa...no ja..sej mi je ušeč xD
When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) 9n1-gaga+When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Qaz-gaga4

obvezno komentirajte!! :D :love:

Rihanna
Slavna Oseba
Slavna Oseba
Rihanna

ObjavljaNaslov sporočila: Re: When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE)   When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) EmptyNed Okt 04, 2009 4:18 pm

When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Irh-swift+When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Crb-swift2

komennttzz?? :)

Rihanna
Slavna Oseba
Slavna Oseba
Rihanna

ObjavljaNaslov sporočila: Re: When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE)   When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) EmptyNed Nov 22, 2009 6:39 pm

When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) 98u-hilary+When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Gld-hilary

When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Xmf-avril2+When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) 16-avril

When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Mk-lavign+When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Ntm-lavign

comentzz?? =)

Rihanna
Slavna Oseba
Slavna Oseba
Rihanna

ObjavljaNaslov sporočila: Re: When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE)   When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) EmptyPet Dec 04, 2009 4:18 pm

Moja Ririi**

When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) 995-d

When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Ijr-Untitl

Comentss? =)

Rihanna
Slavna Oseba
Slavna Oseba
Rihanna

ObjavljaNaslov sporočila: Re: When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE)   When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) EmptyPon Dec 14, 2009 8:51 pm

Za fane Miley Cyrus**

When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Xa1-miley

comentss?? =)

Rihanna
Slavna Oseba
Slavna Oseba
Rihanna

ObjavljaNaslov sporočila: Re: When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE)   When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) EmptyPet Feb 05, 2010 8:00 pm

When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Tyra

Rihanna
Slavna Oseba
Slavna Oseba
Rihanna

ObjavljaNaslov sporočila: Re: When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE)   When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) EmptySob Feb 06, 2010 9:12 pm

When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Prs-ashley

When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Pfl-shakir

comentzz?? ;D

Rihanna
Slavna Oseba
Slavna Oseba
Rihanna

ObjavljaNaslov sporočila: Re: When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE)   When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) EmptyPet Feb 12, 2010 8:14 pm

When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) 1qx-alicia+When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) 39h-alicia

comets? ;D

Rihanna
Slavna Oseba
Slavna Oseba
Rihanna

ObjavljaNaslov sporočila: Re: When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE)   When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) EmptyNed Mar 07, 2010 4:45 pm

NAPISI...
When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Do-you-think-i-could-be-
When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) I-know-that-im-crazy-in-
When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) I-want-you-to-bite-me-no
When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) I-almost-forgot-nothing- ---> tega pa ne smete uzet, ker je zame ;D

Comenntttss?? ;D

Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE)   When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE) Empty

Nazaj na vrh Go down

When he left, you spent all your energy holding on to him. You could be happy if you let go. You could be happy with me. (DONACIJE)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1